Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
O Nas

Firma Cheval powstała z pasji córki oraz działania mamy...

Wszystko zaczęło się od tego, że Weronika, córka Moniki - właścicielki firmy, kochała od dzieciństwa konie. Gdy w końcu udało jej się spełnić marzenie o nauce jazdy konnej, rozpoczęły się poszukiwania odpowiedniego sprzętu do jazdy. Niestety ciężko było znaleźć coś dobrej jakości, ale w przystępnych cenach. Wtedy powstał pomysł stworzenia własnej marki odzieży dla jeźdźców, która będzie gwarantowała jakość oraz wygodę użytkowania, ale w przystępnych cenach, tak, aby każdy mógł sobie na nią pozwolić. Monika pracowała od wielu lat w branży tekstylnej i miała duże rozeznanie wśród lokalnych, łódzkich szwalni i hurtowni. Po roku projektowania, szycia prototypów i testowania powstały pierwsze produkty: koszulki polo, bluzy, worki oraz bryczesy. 

Z czasem nasz asortyment powiększał się o kolejne kategorie jak czapki czy skarpety jeździeckie. Wtedy też ruszyłyśmy w świat! A dokładniej w Polskę. Pojawiałyśmy się na zawodach jeździeckich, od małych regionalnych, aż po Cavaliady. Nasza oferta wciąż rosła. Na prośbę klientów zaczęły pojawiać się u nas smakołyki dla konia oraz kosmetyki do końskiej pielęgnacji. Firma prężnie działała, co weekend można nas było znaleźć w innym zakątku Polski, gdzie spotykałyśmy Was, naszych klientów. I wtedy zaczęła się pandemia...

Trudny okres dla nas wszystkich. Przetrwałyśmy i gdy w listopadzie 2020 pojawiła się możliwość wynajmu lokalu pod sklep postawiłyśmy wszystko na jedną kartę. Tym sposobem od grudnia 2020 roku funkcjonujemy jako pełnoprawny sklep jeździecki, zarówno stacjonarnie, jak i internetowo. Oczywiście dalej można spotkać nas na zawodach, gdzie możecie zaopatrzeć się u nas już nie tylko w ubrania czy smaczki, ale również sprzęt jeździecki. 

Od tego czasu stale poszerzamy nasz asortyment o nowe marki. Nie straciłyśmy z oczu naszego pierwotnego celu, czyli dawania możliwości zakupu produktów świetnej jakości, ale w niskich cenach. I tylko takie marki u nas znajdziecie! 

Team Cheval tworzą dwie osoby: 

- Monika - z wykształcenia pielęgniarka, a z powołania handlowiec. Mózg firmy. W Chevalu to ona zajmuje się produkcją oraz kontaktem z podwykonawcami czy innymi producentami. To ją zazwyczaj możecie spotkać na zawodach. Mama Weroniki. 

- Weronika - to od jej pasji wszystko się zaczęło. Żartobliwie nazywana "panią wiceprezes". Opiekuje się stroną internetową, Social Mediami i wszystkimi sprawami technicznymi firmy. Dba o to, żeby w kategoriach dla koni były same najlepsze produkty. Testuje również wiele rzeczy, aby móc wystawiać jak najbardziej obiektywne opinie i jeszcze lepiej doradzać Wam w wyborze produktów. Szkoli się na fizjoterapeutkę koni. Córka Moniki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl