Producenci
Promocje
344p - mesz dietetyczny 15 kg - ważność do 21.06. - Il Campi.one
344p - mesz dietetyczny 15 kg - ważność do 21.06. - Il Campi.one

90,10 zł

Cena regularna: 106,00 zł

Najniższa cena: 106,00 zł
szt.
144p - bazowy pellet dla koni niepracujących - ważność do 26.06. - 20 kg - Il Campi.one
144p - bazowy pellet dla koni niepracujących - ważność do 26.06. - 20 kg - Il Campi.one

84,15 zł

Cena regularna: 99,00 zł

Najniższa cena: 99,00 zł
szt.
244p - musli metaboliczne 12 kg - ważność do 22.06. - Il Campi.one
244p - musli metaboliczne 12 kg - ważność do 22.06. - Il Campi.one

81,60 zł

Cena regularna: 96,00 zł

Najniższa cena: 96,00 zł
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Ochrona głowy konia przed owadami to element właściwej opieki

Ochrona głowy konia jest bardzo ważna nie tylko podczas treningów i wysiłku fizycznego zwierzęcia, ale również podczas jego wypoczynku w boksie lub na padoku. Wrażliwe uszy oraz oczy są częstym celem ataku much oraz insektów, które nie tylko wzbudzają w zwierzęciu niepokój i powodują jego dyskomfort ale również mogą przenosić bakterie i wirusy prowadzące do pogorszenia zdrowia i kondycji zwierzęcia. Z dostępnymi w ofercie sklepu jeździeckiego Cheval Poland akcesoriami ochrona konia przed owadami nie jest już wyzwaniem! Szeroki wachlarz frędzli, masek a także nauszników dla konia zabezpieczających oczy oraz uszy zwierzęcia dostępny jest w naszej ofercie. Dzięki wykonaniu z trwałych i przyjaznych zwierzęciu materiałów oferowane przez Cheval Poland maski i frędzle dla koni są niezawodnym wyborem - różnorodna kolorystyka sprawia z kolei, że w Cheval bez trudu każdy koński opiekun znajdzie akcesoria dopasowane kolorystycznie do posiadanego wyposażenia.

Maski dla koni chroniące oczy i uszy

Wzrok i słuch są najważniejszymi zmysłami, którymi koń się kieruje. Właściwa higiena uszu oraz oczu, a także zabezpieczanie ich przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi dla każdego właściciela lub opiekuna powinno być priorytetem. Szczególnie istotne jest to w sezonie letnim, kiedy muchy oraz owady są nieodłącznymi towarzyszami zwierzęcia zarówno na świeżym powietrzu, jak i w boksie. Dostępne w ofercie Cheval Poland maski dla koni chronią uszy oraz oczy zwierzęcia uniemożliwiającą owadom przedostanie się do tych wrażliwych części końskiego organizmu. Montowane na pasach o regulowanej długości, wyposażonych w wygodne, nierozpinające się samodzielnie sprzączki, maski dla koni z łatwością założyć można na łeb kuca a także konia większej rasy. Przystosowane do użytku w trakcie wypoczynku, zabaw na padoku a także postoju konia w boksie maski dla koni skutecznie chronią pysk zwierzęcia przed insektami nie utrudniając mu jednocześnie funkcjonowania. Nie wszyscy są jednak zwolennikami masek, na co wpływ ma obawa o to, że zwiększają one martwy punkt widzenia, dlatego w naszej ofercie dostępne są również frędzle dla koni.

Frędzle dla koni, czyli przeciwowadowe naczółki na kantar i ogłowie

Frędzle dla koni są doskonałym wyborem dla koni ras pociągowych pracujących w zaprzęgach ale również tych, które niezbyt pewnie czują się w masce przeciowadowej. W przeciwieństwie do masek chroniących również uszy, frędzle dla koni zabezpieczają przed owadami jedynie oczy. Luźno zwisające paski poruszają się zniechęcając owady do siadania na pysku zwierzęcia. Dostępne w ofercie Cheval poland w różnych wariantach kolorystycznych frędzle dla koni pełnią funkcję przeciwowadowych naczółków - z powodzeniem mogą zostać doczepione do kantaru lub oglowia, dzięki czemu stosowane mogą być zarówno w przypadku treningów, aktywności fizycznej a także zabiegów pielęgnacyjnych. Dzięki regulacji w postaci rzepów oferowane przez Cheval Poland frędzle dla konia są bardzo uniwersalne i mogą zostać dopasowane rozmiarowo do potrzeb zwierzęcia - serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której dostępne są również inne akcesoria z zakresu ochrony konia przed owadami takie jak chociażby derki siatkowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl