Producenci
Promocje
344p - mesz dietetyczny 15 kg - ważność do 21.06. - Il Campi.one
344p - mesz dietetyczny 15 kg - ważność do 21.06. - Il Campi.one

90,10 zł

Cena regularna: 106,00 zł

Najniższa cena: 106,00 zł
szt.
144p - bazowy pellet dla koni niepracujących - ważność do 26.06. - 20 kg - Il Campi.one
144p - bazowy pellet dla koni niepracujących - ważność do 26.06. - 20 kg - Il Campi.one

84,15 zł

Cena regularna: 99,00 zł

Najniższa cena: 99,00 zł
szt.
244p - musli metaboliczne 12 kg - ważność do 22.06. - Il Campi.one
244p - musli metaboliczne 12 kg - ważność do 22.06. - Il Campi.one

81,60 zł

Cena regularna: 96,00 zł

Najniższa cena: 96,00 zł
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Napierśniki, wytoki, podogonia

Napierśniki dla koni i wytoki dla koni w sklepie internetowym Cheval Poland

Napierśniki dla koni, wytoki dla koni, puśliska, kantary, ogłowia, siodła oraz uwiązy, te i wiele innych akcesoriów dla konia znajdziesz w sklepie internetowym Cheval Poland. Usiądź wygodnie w fotelu i zrób zakupy w naszym sklepie, a my zajmiemy się resztą. Szybko spakujemy Twoją przesyłkę i wyślemy do Ciebie tak, abyś w ciągu dwóch dni miał u siebie zamówione u nas produkty. Zakupy w sklepie Cheval Poland są bardzo przyjemne i wygodne. Nie martw się jeśli produkt, który zamówiłeś nie jest taki jaki sobie wyobrażałeś. Napierśniki dla koni, wytoki dla koni i pozostałe akcesoria, które nie spełnią Twoich oczekiwań można u nas wymienić lub zareklamować.

 Napierśniki i wytoki dla koni, czy wiesz jaką pełnią funkcję?

Napierśniki i wytoki dla koni pełnią ważną funkcję podczas jazdy. Zapobiegają one przesuwaniu się siodła do tyłu. Warunkiem jednak jest prawidłowe ich założenie. Napierśniki przydają się szczególnie podczas intensywnego treningu. Niektórzy uważają, że napierśniki i wytoki dla koni nie są niezbędnym akcesorium, inni myślą, że pełnią one wyłącznie funkcję estetyczną. Jedni i drudzy mylą się. Napierśniki mogą zdobić konia, to prawda, ale nie do ozdoby zostały stworzone, lecz ze względów bezpieczeństwa jeźdźca. Czasami siodło podczas treningu pracuje tak mocno, że może przesuwać się w różne strony, szczególnie podczas wysokich skoków czy pokonywania dołków. Napierśniki i wytoki dla koni kupisz w sklepie internetowym Cheval Poland.

Napierśniki dla koni - jak wybrać odpowiednie?

Wybieramy napierśniki dla koni! Zaczynamy od tego, by dobrze przyjrzeć się siodłu. Napierśnik łączy się z siodłem, musimy więc wybrać taki, który będzie do niego pasował. Napierśnik nie może być za luźny, bo nie spełni dobrze swojej funkcji, ani zbyt ciasny, bo będzie uwierał konia. Napierśniki występują w kilku rodzajach. Najpopularniejszy jest napierśnik pięciopunktowy. Oprócz tego mamy także napierśniki trzypunktowe oraz dwupunktowe. Ten ostatni jest najprostszy i zwykle najtańszy. Niektóre napierśniki dla koni mogą mieć wszyte futerko. Służy ono jako dodatkowo ochrona konia przed otarciem podczas jazdy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl