Producenci
Promocje
144p - bazowy pellet dla koni niepracujących - ważność do 26.06. - 20 kg - Il Campi.one
144p - bazowy pellet dla koni niepracujących - ważność do 26.06. - 20 kg - Il Campi.one

84,15 zł

Cena regularna: 99,00 zł

Najniższa cena: 99,00 zł
szt.
344p - mesz dietetyczny 15 kg - ważność do 21.06. - Il Campi.one
344p - mesz dietetyczny 15 kg - ważność do 21.06. - Il Campi.one

90,10 zł

Cena regularna: 106,00 zł

Najniższa cena: 106,00 zł
szt.
244p - musli metaboliczne 12 kg - ważność do 22.06. - Il Campi.one
244p - musli metaboliczne 12 kg - ważność do 22.06. - Il Campi.one

81,60 zł

Cena regularna: 96,00 zł

Najniższa cena: 96,00 zł
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Derka siatkowa / na muchy

Derki siatkowe dla koni chroniące przed insektami i owadami

Derki siatkowe, w przeciwieństwie do tych klasycznych, nie mają na celu ocieplać konia, ale służą przede wszystkim ich ochronie przed ugryzieniami owadów prowadzącymi do dużego dyskomfortu zwierzęcia. Co wyróżnia derki siatkowe oferowane przez Cheval Poland? Z pewnością jest to najwyższa jakość wykonania przekładająca na trwałość oferowanych przez nas derek. Do innych zalet należą: przewiewność, funkcjonalność (wynikająca chociażby z łatwości założenia derki zwierzęciu oraz obecności klamer i pasów umożliwiających dopasowanie derki do potrzeb konia), a także różnorodność kolorystyczna pozwalająca dobrać akcesoria pod kolor posiadanego już przez jeźdźca wyposażenia. Dostępne w naszej ofercie derki siatkowe występują w różnych wariantach - klasycznym, zabezpieczającym jedynie tułów konia, a także z kapturem, który chroni również zwierzęcą szyję. Oferowane przez sklep jeździecki Cheval Poland derki przeciw owadom przystosowane są do użytku podczas pobytu zwierzęcia na padoku i świeżym powietrzu, niekoniecznie spiszą się jednak w trakcie treningu.

Derki przeciw owadom najwyższej jakości

Dostępne w ofercie Cheval Poland derki przeciw owadom charakteryzuje najwyższa jakość wykonania przekładająca się na ich trwałość, łatwość w czyszczeniu a także funkcjonalność. Dzięki zapięciom w postaci klamer nasze derki przeciw owadom nie tylko doskonale przylegają do ciała, ale również zapewniają bezpieczeństwo, które narazić by mogła derka luźno zwisająca z końskiego grzbietu. Poza trwałymi klamrami zapinanymi na wysokości brzucha konia a także jego klatki piersiowej dostępne w naszej ofercie derki siatkowe pozwalają na regulację długości pasów obejmujących tułów konia, dzięki czemu gwarantują one brak ucisku mogącego wpływać na dyskomfort zwierzęcia. Oferowane przez nas derki przeciw owadom wyposażone są ponadto w elastyczną wstawkę w okolicy kłębu, co wpływa na większą wygodę zwierzęcia w trakcie noszenia. Dodatkowym ich atutem jest również podszycie poliestrowe znajdujące się na wysokości łopatek oraz ogona zabezpieczające sierść zwierzęcia przed wycieraniem. Wcześniej wspomniana już przewiewność sprawia natomiast, że ciało się wentyluje a materiał odprowadza wilgoć z ciała zwierzęcia nawet po intensywnym treningu.

Derki siatkowe z kapturem zasłaniającym szyję konia

Poza tułowiem na ukąszenia i ugryzienia owadów narażona jest również szyja konia. W celu jej efektywnego chronienia w naszej ofercie dostępne są również derki siatkowe z kapturem chroniące szyję po obydwóch stronach. Dzięki zapięciu na rzep kaptury nie sprawiają żadnych trudności podczas zakładania a przy tym mogą zostać dostosowane do obwodu szyi konia na każdej jej wysokości (od głowy aż po klatkę piersiową). Podobnie jak pozostałe, również derki siatkowe z kapturem oferowane przez sklep jeździecki Cheval, wykonane są z przewiewnego materiału, który nie tylko zapewnia zwierzęciu wygodę użytkowania, ale także nie wzbudzi jego niepokoju w wyniku generowania hałasu lub szelestów. Znajdujące się w naszym asortymencie derki siatkowe są doskonały wyborem w przypadku spędzania przez wierzę czasu na padoku lub wybiegu zapewniając efektywną ochronę przed uciążliwymi dla zwierzęcia insektami - w naszej ofercie dostępne jest również inne wyposażenie przeciw owadom dla konia takie jak chociażby maski dla koni lub frędzle dla koni. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl